CONTENT BOXES EXAMPLE PAGE

add as many content boxes as you wish and create any layout you want.

DOVANŲ KUPONAS

JŪSŲ PASIRINKTAI SUMAI

Kviečiame įsigyti Klaipėdos miesto simbolyje burlaivyje „Meridianas“ veikiančio restorano dovanų kuponus savo artimiesiems, partneriams, kolegoms, darbuotojams.

Apsilankymas vienoje unikaliausių uostamiesčio vietų taps puikia dovana Jums svarbiems žmonėms įvairių švenčių proga. Kuponus išrašysime Jūsų pasirinktai sumai.

Tel. +370 601 31866, el. p. info@restoranasmeridianas.lt

Privatūs renginiai, banketai

Banketams siūlome mūsų virtuvės šefų su meile specialiai Jums paruoštus ir suderintus pietų, vakarienės ar degustacinius meniu.


Užklausos dėl privačių renginių, banketų -
tel. +370 601 31866, el.p. info@restoranasmeridianas.lt

Rezervuoti

Kajutkompanija

„Meridiano“ kajutkompanijoje įrengta atskira banketinė salė, skirta privatiems renginiams, šventėms,  pasitarimams ar priėmimams. Čia prie bendro stalo galime susodinti iki 14 svečių.Salėje yra TV, vaizdo, garso įranga, tad galima rengti konferencijas, seminarus, mokymus bei kitus panašaus pobūdžio renginius (tuomet dalyvių skaičius gali būti ir didesnis). Užsakant maitinimą, salės nuoma papildomai nekainuoja, tik reikia pasirūpinti išankstinėmis rezervacijomis.

Kajutkompanijos interjeras – tarsi atskiras jūrinio paveldo kūrinys. Čia eksponuojamas „Meridiano“ modelis, senieji Baltijos jūros, Prūsijos Karalystės, Klaipėdos žemėlapiai ir keturi iš buvusių dvylikos bronzinių garsiausių pasaulio jūrų keliautojų bareljefų, kurie puošė dar 1984 m. žymaus Klaipėdos architekto Petro Lapės sukurtą „Meridiano“ interjerą.

Tel. +370 601 31866, el. p. info@restoranasmeridianas.lt

Restorano salė

Kasdieniam svečių aptarnavimui skirta didžioji „Meridiano“ restorano salė pagal poreikį gali būti transformuojama uždariems banketams (iki 80 svečių) ar furšetams rengti. Salė aprūpinta multimedija, garso, apšvietimo bei kita įranga, todėl yra galimybė rengti gyvo garso pasirodymus su šokiais, konferencijas, seminarus, mokymus bei kitus panašaus pobūdžio renginius. Restorano salė garsėja unikaliomis interjero detalėmis – „langais į praeitį“, pro kuriuos matyti originalios suomių laivų statytojų suręstos „Meridiano“ konstrukcijos, bei (ne)realiais iliuminatoriais. Salėje yra įrengtas  specialus stalas jūrininkams, apiplaukusiems vieną pavojingiausių pasaulio vandenynų kyšulių – Horno ragą. Žinoma, prie jo gali sėdėti bet kuris norintis, tačiau reikia nusiteikti, kad bet kada gali tekti užleisti vietą svečiui, kuris yra įveikęs Horną... Salės kampe dar yra žemos durys, vedančios į slaptą Bocmano sandėlį. Sakoma, kad kartais, išskirtiniais atvejais, ir restorano svečiams nusišypso laimė į jį patekti bei patuštinti Bocmano atsargas.

Tel. +370 601 31866, el. p. info@restoranasmeridianas.lt

Degustacinė vakarienė

Nepavyksta išsirinkti, ko norėtumėte paragauti? Rinkitės viską iš karto.

Mielai paruošime Jums degustacinę vakarienę ar pietus iš kelių užkandžių ir karštųjų patiekalų bei desertų iš mūsų meniu. Taip artimiau susipažinsite su „Meridiano“ virtuve ir įvairiais jos skoniais, o viešnagė „Meridiane“ taps dar įdomesnė ir labiau intriguojanti.

Tel. +370 601 31866,
el. p. info@restoranasmeridianas.lt